Biz Kimiz ?

Potansiyel musterileri garantisi veriyoruz!!!

Biz Rusya’da bu isi yapan tek yegane firmayiz. Bu sebeble ki; Sizlere en iyiyi sunmak sizlerin kazanciniza kazanc katmak icin internetin tum seceneklerini sizlerin onune sunuyoruz.

Neler yapıyoruz ?

Firmanın ne oldugunu ve ne yaptıgını sizlerden öğrenerek o konuda size ozel çalışma yapıyoruz. En iyi reklam seçeneklerini sunarak Rusya ve Amerika’ya yolunuzu aciyoruz.

Biz internetin gücünü kullanarak firmalara Rusya ve Amerika’da potansiyel musteri bulmalarinda yardımcı oluyoruz.  Bu konuda neler yapiyoruz ;

Yapilmak istenilene gore, markalasmak, perakende yada toptan satislar isin sizin belirteceginiz durumlara gore agresif yada pasif internet reklamciligi yapiyoruz. Bizim amacimiz Turk firmalarinin bizler sayesinde daha fazla kazanmalari ve kazandikca da sizlerin referanslarini kullanarak kendi reklamlarimizi bu sekilde yapiyoruz.

  • Yandex ve Google un arama sonuclarina gore degil, bilinmedik ve gizli olan reklamcılık yönlerini kullanıyoruz. Hedefe tam atış. Sadece alakali kisilerle iletisim kurulmasi saglaniyor. Ornek; potansiyel musteriniz gazete yada email okurken sizin reklaminizi goruyor. Bu reklamla iliskili kisiyi de bilgisayarindaki yada cep telefonundaki cookie’lerden yakaliyoruz.
  • SMM Sosyal Medya Marketing ile sosyal aglarda yapılan reklamların tam tersine, özel programlarla alakali kisileri ayıklayıp, reklamları direk onlara yapıyoruz. Instagram, Facebook, Vkontakte kullaniyoruz. Buteceye gore diger sosyal aglari da ekliyoruz.
  • İş portalları –  ucretli ve ücretsiz portallara sizin reklamlarınızı veriyoruz.
  • Daha büyük iş portalları olan Wilderberries , Yandex Market, Amazon, Ebay vs.. gibi firmalarla çalışmanıza yardımcı oluyoruz.
  • SEO arama motoru optimizasyonu ile geleceğe yatırım yapmanızada yardımcı oluyoruz. Yandex ve Google.
  • Web sitesi ve E-Ticaret sitelerinizi SEO ve cep telefonu uyumlu olarak yapıyoruz.(Ihtiyaç görülmesi durumunda)
  • Gelecege yatırım olarak 10 adet web sitesi yaparak aramalardaki ilk 10 sayfayı biz kapatıyoruz. Potansiyel musterileriniz nereye tiklarsa tiklasin size ulasmis oluyorlar.
  • Ayrıca IT (bilişim) işlerinizde de yardımcı oluyoruz.
  • Sanal ofis uygulaması Türkiye’de olan müşterilerimiz için uyguladığımız bir farklı yöntem. Sizlere Moskova’da sanal ofis açıyoruz.
  • Kısacası daha yazmadıgımız yöntemlerle firmanızın internet üzerinden kazanmasını biz sizlerden daha çok istiyoruz!

 

Ayrica tektil firmaniz var ise ve Rusca degil ise;  bize ait olan Modatekstil.ru veya bolshoybazar.ru uzerinden sizlere hesap acip urunlerinizi orada satmaniza yardimci oluyoruz.
Tekstil disindaki urunleri olan firmalar icin ise bolshoybazar.ru sitesini kullanabiliriz.

Asagidaki sosyal aglardan hakkimizda yeterli bilgiyi edinebilirsiniz.

Tel – Whatsapp : +7 968 927 7803
Email : hello@1c-internet.technology
Adres: Snayperskaya ul. Dom 6/1 Moskova – Rusya